Panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne

Przenośne panele fotowoltaiczne przypadną do gustu tym, którzy sporo czasu spędzają poza domem. Jest to prawdziwa gratka do podróżników, którzy nie chcą utracić dostępu do energii. Proponowane urządzenia zapewniają szeroki zakres zastosowań, a więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Wyróżniają się wysoką niezawodnością działania, dzięki czemu posłużą długie lata. Należy podkreślić, że wszystkie artykuły dostępne w naszym sklepie online pochodzą od znanych i cenionych producentów. Masz problem z podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej? Wystarczy, że skontaktujesz się z nasza obsługą drogą mailową lub telefoniczną, a otrzymasz niezbędne wsparcie!

Wysoka jakość wykonania

Każdy oferowany składany panel fotowoltaiczny powstał w oparciu o certyfikowane materiały. W naszym e-sklepie dostępne są wyłącznie przetestowane urządzenia spełniające restrykcyjne normy i standardy. Nieprzeciętna jakość wykonania usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktów, to koniecznie zostaw nam wiadomość. Odpowiedź zostanie udzielona tak szybko, jak to tylko możliwe!

Bezawaryjna praca

Przenośny panel fotowoltaiczny stanowi znakomite źródło energii odnawialnej. Jest to urządzenie przyjazne środowisku naturalnemu. Sprzęty wykonane z wysokiej klasy podzespołów gwarantują bezawaryjną i długotrwałą pracę. Nie trzeba obawiać się przedwczesnych usterek lub awarii. Usatysfakcjonuje to tych, którzy niezawodność stawiają na pierwszym miejscu. Oferowane panele fotowoltaiczne fantastycznie sprawdzą się na biwaku, kempingu czy górskich szlakach. Miejsce ich eksploatacji zależy wyłącznie od osobistych potrzeb.

Odporność na uszkodzenia mechaniczne

Proponowane panele fotowoltaiczne skutecznie poprawiają poziom bezpieczeństwa i komfortu życia. Urządzenia wyróżniają się wytrzymałą konstrukcją, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a także negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Nie wymagają one specjalistycznej konserwacji, więc utrzymanie ich w dobrym stanie technicznym nie stanowi żadnego wyzwania. Warto wspomnieć, że oferowane modele są w pełni bezpieczne dla otoczenia. Nie generują one żadnych toksycznych związków, które mogłyby źle wpłynąć na ludzi czy środowisko naturalne.

Prosta obsługa

Turystyczny panel fotowoltaiczny jest niezwykle prosty w obsłudze, więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć w instrukcji producenta. Omawiane urządzenia nie wymagają doświadczenia czy wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii. Masz wątpliwości? Wystarczy, że skontaktujesz się z obsługą naszego sklepu online, a otrzymasz potrzebną pomoc.

Uczciwe ceny

Przenośny panel słoneczny wcale nie musi musi kosztować majątku! Zapewniamy uczciwe ceny oraz liczne promocje, dzięki którym można zaoszczędzić sporo gotówki. Warto dodać, że regularnie rozbudowujemy asortyment, więc zachęcamy do regularnych odwiedzin. Oprócz sprzętów proponujemy rozmaite akcesoria np. przewody podłączeniowe czy przedłużające.

Panel fotowoltaiczny EcoFlow 110W
Dostępne
Panele fotowoltaiczne EcoFlow dostarczają energię wtedy, gdy jest potrzebna. Naładuj swoją stację zasilania, gdy znajdujesz się poza domem, przy pomocy ekologicznej energii dostępnej za darmo. Zastosowane w panelach ogniwa monokrystaliczne zwiększają ich wydajność o ok. 20% w porównaniu do konkurencyjnych paneli, dzięki czemu, w idealnych warunkach słonecznych, możliwe jest naładowanie EF Delty przy pomocy trzech paneli fotowoltaicznych 110 W w 5 godzin.
1 599,00 zł
1 849,00 zł
1 199,00 zł
Obecnie brak na stanie
399,00 zł
369,00 zł
2 799,00 zł
Tracker słoneczny EcoFlow
Ostatnie sztuki w magazynie
17 299,00 zł
799,00 zł
699,00 zł
799,00 zł
1 399,00 zł
699,00 zł
745,00 zł
999,01 zł