Sterowanie domem

Sterowanie domem

Komfortowe sterowanie domem wymaga montażu zaawansowanych technologicznie urządzeń, które znacząco ułatwiają codzienne życie. W tej kategorii znajdują się m.in. czujniki, gniazdka, listwy zasilające, termostaty, systemy alarmowe, inteligentne zamki, włączniki i przełączniki, a także wiele innych. Zapewniamy zróżnicowaną ofertę, dzięki czemu mamy pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie. Masz problem z podjęciem ostatecznej decyzji? Potrzebujesz szczegółowych informacji na temat produktów? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą doświadczoną i wykwalifikowaną obsługą!

Wygodne sterowanie światłem

Sterowanie domem może być przyjemne! W naszej ofercie dostępne są włączniki i przełączniki, którymi można zarządzać zdalnie. Wystarczy jedynie zainstalować aplikację mobilną, aby zapalić lub zgasić światło w wybranym pomieszczeniu. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla każdego, kto pragnie wnieść standard życia na zupełnie nowy poziom.

Systemy bezpieczeństwa

Sterowanie domem umożliwiają także nowoczesne systemy bezpieczeństwa, które wydają się być obowiązkowe w inteligentnym domu. Za ich pomocą możliwe jest wykrycie różnego typu zagrożenia. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się niezawodne systemy alarmowe. Doskonale sprawdzą się w przypadku mieszkań często pozostawianych bez opieki lub znajdujących się w niebezpiecznej dzielnicy. Warto także wspomnieć o detektorach dymu. Mogą one uchronić nie tylko przed rozprzestrzenieniem się pożaru, ale również zatruciem toksycznymi związkami znajdującymi się w powietrzu.

Urządzenia do obsługi ogrzewania

Inteligentne sterowanie domem to świetna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas oraz pieniądze. W naszym sklepie online można zakupić urządzenia do obsługi ogrzewania. Termostaty pozwalają ustawić pożądaną temperaturę grzejnika. Gwarantują nieprzeciętną dokładność oraz stabilną pracę. Nie są skomplikowane w obsłudze, więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Niepodważalnym plusem jest także błyskawiczny montaż, który nie generuje zbędnych problemów.

Inteligentne zamki do drzwi

W naszym e-sklepie nie brakuje także inteligentnych zamków do drzwi, dzięki którym nie ma konieczności zabierania ze sobą kluczy. Są one nie tylko niekłopotliwe w eksploatacji, ale także bezawaryjne. Kolejną zaletą jest możliwość szybkiego montażu. Proponujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia, które posiadają mnóstwo pozytywnych ocen użytkowników. Inwestując w model renomowanej marki można uniknąć wielu niebezpiecznych sytuacji (np. włamania).

Gniazdka sterowane zdalnie

Sterowanie domem na odległość jest dla wielu osób codziennością! Oferujemy inteligentne gniazdka umożliwiające zarządzanie przepływem energii. W dowolnym momencie można podłączyć lub odłączyć urządzenie od źródła zasilania. Wysoki stopień bezpieczeństwa chroni przed zwarciem elektrycznym, które mogłoby doprowadzić nie tylko do awarii sprzętu, ale także pożaru. W naszym sklepie internetowym dostępne są wyłączne certyfikowane produkty, które spełniają szereg restrykcyjnych wymogów.

NUKI Fob Brelok
Dostępne
Pilot zdalnego sterowania Nuki Fob przez Bluetooth z możliwością zawieszenia jako brelok.
259,00 zł
469,00 zł
849,00 zł
Obecnie brak na stanie
1 649,00 zł
379,00 zł
Obecnie brak na stanie
469,00 zł
949,00 zł